Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] daszki przeciwsłoneczne z podświetleniem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] daszki przeciwsłoneczne z podświetleniem

    U mnie jak w podpisie. 80% to jazda miejska. Bez uprawiania żadneko eko-sreko-drajwingu. Do rozgrzania motoru - noga na smyczy a później... :diabelski_usmiech
    Średnia uważam b. ładnie a auto przedmuchane :szeroki_usmiech

  • #2
    [O2] daszki przeciwsłoneczne z podświetleniem

    chciałbym zainstalować w swojej octavii daszki przeciwsłoneczne z oświetleniem- ukłon w stronę mojej lubej która ciągle baręczy że nic w lusterku nie widzi bo jest ciemno :? nawet w o1 to było a w o2 niet... co prawda o1 miałem l&k no a tu tylko elegance no ale nawet...

    i pytanie- czy są poprowadzone jakieś przewody/kostki do podsufitkim tak żeby można by takie daszki zainstalować bez większej rzeźby?

    na zdjęciu poniżej widać daszki z O1 l&k i widać że są poprowadzone kabelki z kostką w daszku...
    Załączone pliki
    1.8T AGU L&K

    2.0TDI BKD ELEGANCE

    TOYOTA LAND CRUISER J95

    Komentarz


    • #3
      Maru 123, podejrzewam, że kabelków doprowadzonych nie ma ( oszczędności :evil: ) , ale jakby co to można zasilanie podciągnąć z lampki oświetlenia wnętrza ( tam jest i +12v i masa )...
      Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
      Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

      Komentarz


      • #4
        myślałem że się uda P&P :? Ale pokombinuję :wink:
        1.8T AGU L&K

        2.0TDI BKD ELEGANCE

        TOYOTA LAND CRUISER J95

        Komentarz


        • #5
          Ha! to ja się podepnę pod wątek.

          Czy ktoś wie / przymierzał / założył - do O2 daszki z innego auta, które mają właśnie włączniki oświetlenia lusterka w daszku? Widziałem modele włączające lampki zainstalowane w podsufitce, ale gdzieś chyba też były lampki obok lusterek, tylko nie pamiętam już gdzie.

          Na razie kandydatem są daszki od S I, tylko nie wiem, czy podejdą P&P - kabelkologia oczywiście własnej koncepcji, w zależności od zastosowanego dawcy.

          Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
          Pozdrawiam, Robreg.
          ----
          furmanka.blogspot.com fan ;-)

          Komentarz


          • #6
            robreg, napisz do piotrek_gdy on przerabiał temat

            Seat Leon ST FR by mirek_p11

            Fotki
            Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
            Fotki

            Komentarz


            • #7
              robreg, dorabiałem daszki do pitragdy
              wiązka zrobiona ori, ori wtyczki, ori gniazda...
              a same daszki od ....? paska - mechanicznie się dały umocować sensownie

              trzeba trenować temat, ja też bym się na to skusił
              ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
              ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
              poprzednie modele:
              ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
              ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
              O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

              Komentarz


              • #8
                Dzięki Panowie za szybkie info - poszukam, Pietrka na przesłuchanie zaproszę. Jak uda mi się temat sensownie ogarnąć, dam info (o ile ktoś wcześniej za mnie roboty nie odwali ;-) )
                Pozdrawiam, Robreg.
                ----
                furmanka.blogspot.com fan ;-)

                Komentarz


                • #9
                  robreg, to i ją czekam na jakieś wieści. Mam takie właśnie 2 daszki z paska i niewiem jak temat zacząć.
                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                  przedstawiam smerfetke

                  Komentarz


                  • #10
                    fajnie jest w i40 rozwiązane
                    zapala się dopiero jak odsunie się lusterko
                    tak mi się wydaje że wymiarami idento OII, ale kolorystycznie lipa bo to kremowy kolor :|
                    muszę pomierzyć i będzie wiadomo

                    Komentarz


                    • #11
                      Takie rozwiazanie jest w daszkach passata B4 jakie widzialem na allegro. Potem zmienili koncepcje - moze produkcja daszkow byla za droga.

                      Chociaz nie wiem czy nawet w nowszych daszkach styk nie jest wlaczany przesunieciem lusterka. To znaczy pokrywki lusterka

                      na razie brak dobrych wieści w temacie funkcji daszków audi / vw - na jednej z aukcji znalazłem zdjęcie, które pokazuje, że lampkę włącza nie odsłonięcie lusterka a odchylenie daszka

                      czy zrobienie takiego zdjęcia aukcji i wrzucenie go na forum w celach informacyjnych narusza jakieś prawa autorskie?
                      Załączone pliki
                      Pozdrawiam, Robreg.
                      ----
                      furmanka.blogspot.com fan ;-)

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez robreg
                        na razie brak dobrych wieści w temacie funkcji daszków audi / vw - na jednej z aukcji znalazłem zdjęcie, które pokazuje, że lampkę włącza nie odsłonięcie lusterka a odchylenie daszka
                        To może ja troszkę pomogę. W moim starym struclu A6 C5 z 1999r. daszek jak ten na zdjęciu mam. Światełko zaświeca mi się dopiero po otwarciu lustereczka
                        A6 Avant 1.9 TDI AVG - przedlift
                        AR 156 SW 1.9 JTD 16V - półlift
                        O1 Combi 1.6 MPI BFQ - polift
                        -------------------------------------------------
                        Dysponuję kasownikiem do poduszek VAG

                        Komentarz


                        • #13
                          problemem jest dobór odpowiedniego słonecznika a nie instalacja
                          ja mam załozony od EOSa(czarny z przyciskami bo musi pasować do RSa ale chodziło mi przede wszystkim o HomeLinka) i niestety jest nieco za krótki
                          otwarcie osłony lusterka powoduje zapalenie lampki która montowana jest w podsufitce
                          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                          Komentarz


                          • #14
                            jak na razie szukam kostek wiązki elektrycznej, w zależności od tego, jakie lampki i słoneczniki na alledrogo znajdę. Jak na psi urok, te od Skody są droższe, a te od Audi są tańsze Jak już jeden zestaw wybiorę, spis części zaprezentuję.
                            Pozdrawiam, Robreg.
                            ----
                            furmanka.blogspot.com fan ;-)

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X